Naše historie

 Od roku 1989 se АVKO® úspěšně rozvíjí jako výrobce průmyslových, těsněnících a izolačních materiálů a systémů. Díky vysoké kvalitě našich výrobků, jejich neustálému zlepšování a rozvoji nových technologií, jsme se stali lídrem této blasti. Unikátní kombinace výrobce ucpávkových šňůr, průmyslových přízí a pletacích strojů nám umožňuje mít uzavřený výrobní cyklus, který zaručuje vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny našich výrobků. S každou z našich technologických inovací, usilujeme o modernizaci a hledání racionálních řešení pro naše zákazníky. Naší motivací pro zavádění nových výrobků a technologií je přesvědčení, že můžeme být užiteční. Jsme spokojeni, když víme, že jsme dobře odvedli svou práci a přispěli k realizovaci stanovených úkolů kvalitou naší výroby. Chceme-li být součástí světa, věříme v naší odvahu, s níž jednáme a v rychlost, se kterou reagujeme. Obrovský sortiment vyráběných produktů úspěšně exportujeme do zemí 4 kontinentů, zaregistrovanou značku АVKO® máme v Latinské Americe, Asii, Evropě a Rusku.
V seznamu nejvýznamějších událostí v historii naší firmy je v roce 1995 - připojení průmyslové textilní továrny, Sevlievo "DELTA 63", která byla založena v roce 1963 a téměř 50 let úspěšně pracuje a nabízí výrobky na trhu. V Sevlievu vyrábíme bezasbestové třecí disky, brzdové pásy, kónické třecí kotouče, atd., vhodné pro těžké stavební stroje, důlní zařízení, atd. Další důležitou událostí – obdržení ceny "Inovativní podnik" v roce 2008. Ocenění od Ministerstva hospodářství a energetiky a Fondu Aplikace výzkumu a komunikace. Společnost je majitelem mnoha patentů. Všechny ty roky, vnímáme prodej výrobků nejen jako výsledek dokončení obchodu, ale především jako začátek dlouhodobého obchodního partnerství. Vycházíme z toho, že více než 90% našich zákazníků se profesionálně vývíjí v oblastech, jako je chemie, průmysl, potravinářství atd.
Jako reakci na stále se zvyšující počet zákazníků neustále rozšiřujeme sortiment nabízených produktů, a náš tým kvalifikovaných odborníků poskytuje našim zákazníkům nejlepší kvalitu výrobků a služeb.